Podlahové vytápění a jiné

16.11.2018


Všichni víme, že když je nám zima na nohy, pocit chladu máme v celém těle... Obranou může být komfortní topení v podlaze. Odložte vlněné ponožky, vaše děti si mohou pohodlně hrát na podlaze... dokonce i vaše kočka vám bude vděčná!  

Elektrické topení si již dávno získalo oblibu v zemích, kde je v důsledku zeměpisných podmínek drsné klima a mrazivé zimy. Inteligentní kabel FlexiClic v systémech Raychem přináší řešení umožňující ochránit dům a rodinu před sněhem a mrazem - zaručuje teplo doma. Podlahové vytápění patří k tzv. nízkoteplotním vytápěcím systémům, proto odpovídá dnešním standardům nízkoenergetického bydlení.

Podlahové vytápění patří k tzv. nízkoteplotním vytápěcím systémům, proto odpovídá dnešním standardům nízkoenergetického bydlení

Co znamená samoregulace?

V šedesátých letech vyvinul Raychem, jako první výrobce na světě, samoregulační topné kabely. Tyto kabely automaticky přizpůsobují svůj topný výkon, a tím kompenzují teplotní změny. Vnější plášť, opletení a vnitřní plášť poskytují ochranu proti mechanickým, chemickým a elektrickým vlivům...ale vlastní kouzlo se ukrývá ve vodivém jádru.